Новости

Вы здесь

Страницы

Збираємось до школи разом з New Balance!Збираємось до школи разом з New Balance! 1 вересня! Усі батьки чекають на цей день. А усі діти мріють про нові кросівки!  У магазинах New Balance Ukraine ми підготували для вас величезний вибір дитячих кросівок та рюкзаків. Завітайте, обирайте, діточок в нових кросівках в школу відправляйте!
Презентація нової моделі New Balance 574 SportПрезентація нової моделі New Balance 574 Sport Друзі, чекаємо вас на презентації нової моделі New Balance 574S, натхненної дизайном легендарних кросівок 574.  Вже 13 серпня ексклюзивно в магазині Shift.
Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів»Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів» Літня спека завітала і до магазину New Balance у Львові. Тільки 28 липня знижка -50% НА ВСЕ! Повний розпродаж кросівок, одягу, аксесуарів.   Завітайте у New Balance, ТЦ «Форум Львів», 2 поверх      
«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall Друзі, не пропустіть «Атаку знижок» у магазині New Balance в ТРЦ Lavina Mall! Лише 22 липня -50% весь асортимент у магазині!    * Знижка 50% діє від повної вартості товару та не сумується з іншими пропозиціями. 
Фото: ТРЦ "Сонячная Галерея", Кривий Ріг: нам 1 рік! Дорогі друзі! Ми щасливі, що ви стали нашими любими гостями на великому святі - Дні Народженні New Balance у ТРК Сонячна Галерея (м. Кривий Ріг)! Як завжди, свято створили саме ви! І ми були дуже-дуже раді бачити вас усіх! Як і обіцяли, ділимося усіма фото, що були зроблені на святі 15-16 липня: https://fex.net/#!508597790542
«Ніч розпродажу» в Ocean Plaza«Ніч розпродажу» в Ocean Plaza «Ніч розпродажу» в магазині New Balance в ТРЦ Ocean Plaza. 15 липня -50% на все! Величезний вибір спортивного та лайфстайл взуття, одягу та аксесуарів. Чекаємо на вас до 3-ої години ночі. ТРЦ Ocean Plaza, магазин New Balance, 2 поверх.
День народження магазину New Balance в ТРК «Сонячна галерея»День народження магазину New Balance в ТРК «Сонячна галерея» Друзі, запрошуємо на День Народження магазину New Balance у ТРК Сонячна галерея, м.Кривий Ріг! Лише 15 та 16 липня знижка -50% на все*!
День Розпродажу у New Balance GulliverДень Розпродажу у New Balance Gulliver Літо, сонце, спекотні знижки! 30 червня "День розпродажу" у магазині New Balance у ТРЦ "Gulliver". Улюблені -50% на весь асортимент. Чекаємо на вас з 10-ої ранку. * Знижка 50% діє від повної вартості товару та не сумується з іншими пропозиціями. 
ОНОВЛЕНО: Фото з Дня Народження New Balance City Mall Дорогі друзі! Ми були надзвичайно раді бачити вас усіх на нашому великому святі - Дні Народженні New Balance у ТРЦ Сity Mall (м. Запоріжжя)! Це було гучне, веселе та незабутнє свято, адже створили його саме ви!  А тепер ми хочемо поділитися чудовими фото, які ви можете завантажити тут: http://dropmefiles.com/yevKU

Страницы