Новости

Вы здесь

Страницы

Зимовий sale до 30%Sale -30% Зимовий sale до 30%​      
Закриття магазину в ТРЦ "Аркадія", Дніпровська Набережна Дорогі друзі! Інформуємо вас про те, що з 27 листопада 2017 року магазин New Balance у ТЦ "Аркадія" за адресою вул. Дніпровська Набережна, 33, зачинений.
Black Friday 2017 Чорна п'ятниця! Чорна субота! Чорна неділя!                                             24, 25 та 26 листопада 2017 року! -50% на все, в усіх магазинах New Balance!
Знижки на теплі куртки та жилети! Друзі! У нас неймовірна сезонна пропозиція! Тільки з 8 по 23 листопада включно отримайте знижку на весь асортимент теплих курток та жилетів New Balance!   -30% при купівлі однієї одиниці (теплої куртки або жилету)!
Збираємось до школи разом з New Balance!Збираємось до школи разом з New Balance! 1 вересня! Усі батьки чекають на цей день. А усі діти мріють про нові кросівки!  У магазинах New Balance Ukraine ми підготували для вас величезний вибір дитячих кросівок та рюкзаків. Завітайте, обирайте, діточок в нових кросівках в школу відправляйте!
Презентація нової моделі New Balance 574 SportПрезентація нової моделі New Balance 574 Sport Друзі, чекаємо вас на презентації нової моделі New Balance 574S, натхненної дизайном легендарних кросівок 574.  Вже 13 серпня ексклюзивно в магазині Shift.
Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів»Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів» Літня спека завітала і до магазину New Balance у Львові. Тільки 28 липня знижка -50% НА ВСЕ! Повний розпродаж кросівок, одягу, аксесуарів.   Завітайте у New Balance, ТЦ «Форум Львів», 2 поверх      
«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall Друзі, не пропустіть «Атаку знижок» у магазині New Balance в ТРЦ Lavina Mall! Лише 22 липня -50% весь асортимент у магазині!    * Знижка 50% діє від повної вартості товару та не сумується з іншими пропозиціями. 
Фото: ТРЦ "Сонячная Галерея", Кривий Ріг: нам 1 рік! Дорогі друзі! Ми щасливі, що ви стали нашими любими гостями на великому святі - Дні Народженні New Balance у ТРК Сонячна Галерея (м. Кривий Ріг)! Як завжди, свято створили саме ви! І ми були дуже-дуже раді бачити вас усіх! Як і обіцяли, ділимося усіма фото, що були зроблені на святі 15-16 липня: https://fex.net/#!508597790542

Страницы