Технології

Вы здесь

Зовнішня підошва з міцної вуглецевої гуми, що надає підошві довговічності та зносостійкості.

Універсальна по складу та малюнку протектора підошва, що дозволить почувати себе впевнено як на дорозі так і на бездоріжжі.

Підошва з поперечними канавками по всій довжині поверхні та бічним частинам забезпечують гнучкість. Додаткові вставки в зонах збільшеного навантаження для покращеного зчеплення з поверхнею та підтримки.

Технологія направлена на збільшення гнучкості та покращення зчеплення, що забезпечує надійну опору в середній частині стопи під час різких бічних рухів.

Технологія NB Heat забезпечує максимальне тепло, еластичність та швидке висихання в холодних умовах.

Технологія охолодження, що активується під час виділення вологи. Тканина, що швидко сохне. Двонапрямлена циркуляція повітря.

Технологія управління запахом. Антибактеріальна обробка протидіє виникненню запахів.

Створені з метою досягнення нових рівнів енерговіддачі та комфорту в нашій технологічній лінійці, Rapid Rebound забезпечує значно більше збереження енергії, ніж наша попередня технологічна піна.

Тканина, що вбирає вологу.
Відводить вологу від тіла. Швидко сохне.

Asymmetric heel counter

Асиметричний задник надійно фіксує п’яту та працює на виправлення гіперпронації.

Світовий лідер та надійний партнер New Balance у галузі вироблення устілок для спортивного взуття.

Технологія, що забезпечує стабільність та підтримку при різких бокових рухах. Створить підтримку бокової, середньої та п’яткової частин стопи.

Зовнішня будова підошви, що допомагає правильно розподілити навантаження та рівновагу впродовж усієї прогулянки.

Технологія, що забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею, без надлишкового шару гуми на підошві.

М’яка амортизуючи піна, покрита шаром більш щільної піни, для підтримки по всій довжині стопи – від п’яти до носка.

Спеціально розроблений матеріал для шнурків, що дозволяє їм не розв’язуватись навіть за найбільш екстремальних умов.

Маючи однорідну щільність, забезпечує підтримку середньої частини стопи та плавний перехід з п’яти на носок.

Спеціальна система, що виводить вологу за допомогою перфорованих частинок.

Середній прошарок підошви, що забезпечить ще більшу амортизацію. Правильно розподіляє гнучкість та забезпечує стійкість.

Середній прошарок підошви, що використовується у кросівках для спортзалу. Забезпечить ультрам’які відчуття, без втрати стабільності та міцності.

Надійна бокова підтримка, що захистить від травм під час різких бокових рухів при грі в теніс. Знаходиться на передній зовнішній частині стопи.

Cпеціально розроблений матеріал верху, що забезпечує додаткову м'яку підтримку. Представляє собою сплав двох ультратонких матеріалів та розміщається на кросівку без єдиного шва.

Технологія, що допомагає зберегти необхідну жорсткість у середній частині стопи. Запобігає "провалюванню" стопи всередину. 

Унікальна структура підошви для підвищення гнучкості та комфорту по всій довжині стопи. 

Спеціальна устілка, що дозволяє уникнути оніміння ніг при занятті на кардіотренажерах - біговій доріжці, велотренажері та орбітреці.  

Інноваційна амортизуюча вставка у п'яточній зоні. Дозволяє зменшити підйом та полегшити вагу кросівка, при цьому зберігаючи амортизацію на тому ж рівні, як і при традиційній висоті вставки.

Non-marking

Спеціальна технологія, яка дозволяє підошві не залишати слідів на поверхні, наприклад, на підлозі спортзалу.

Тришаровий мембранний матеріал, який володіє високою водонепроникністю, але при цьому "дихає". Складається з трьох шарів: тканини, мембрани та внутрішньої підкладки.  

IMEVA

Розплавлений EVA (етилвінілацетат), введений у форму підошви. Цей матеріал більш стійкий до стискання. 

Пом'якшувальна серцевина із ЕВА, що знаходиться в оболонці з поліуретану. Забезпечить підвищену стікість та погасить вібрацію. 

Етилвінілацетат (ЕВА) — легкий та пружний матеріал. Використовується у більшості спортивного взуття. 

Матеріал, що використовується на підошві взуття. Робить її не слизькою при вологих погодних умовах, при цьому матеріал напрочуд міцний, довговічний та гнучкий. 

Захищає пальці від травм у момент зіткнення з поверхнею. 

Інноваційний супер-легкий піноматеріал, на 30% легший за аналогічний. Робить взуття надзвичайно легким та м'яким, при цьому зберігаючи чутливість та міцність.

Картридж, розроблений для максимального розсіювання удару в п'яточній зоні, а також для підвищення бокової стійкості. 

Технологія, що широко використовується у взутті New Balance, забезпечує чудове поглинання ударних навантажень, а також прекрасно витримує тиск, що на нього діє. Швидко відновлює свою первісну форму.  

Полегшена конструкція, що забезпечує стійкість стопи, тим самим запобігаючи скручуванню між зонами п'ятки та носка. Підтримує звід стопи, контролюючи бокові зміщення. 

Елемент з графітового матеріалу, розміщений з урахуванням вимог біомеханіки в підошві для отримання максильманої стійкості стопи у зоні п'яти. Рекомендовано для людей із надлишковою супінацією та пронацією.

Гнучкий захисний шар, що захищає ногу від ударів та струсів. 

Спеціальний елемент, що забезпечує більш щільне та комфортне шнуровання взуття. 

Надміцна гума, що забезпечує високу зносостійкість, знаходиться у п'яточній частині підметки. 

Серединна клиноподібна вставка, виповнена з матеріалу EVA, тільки з більшою щільністю. Забезпечує стійкість, запобігає підвертанню стопи. Рекомендується при підвищеній супінації.

Cпеціальні синтетичні волокна, що прекрасно виводять вологу, допомагаючи тілу залишатися сухим впродовж усього тренування.

Розширена версія Stability Web®, що проходить вздовж підошви від середини стопи до п'яточної зони. 

Скоба, яка придає п'ятці стійкість при великих навантаженнях, та запобігає вивертанню стопи. 

Відформована під тиском підошва з EVA. Забезпечує амортизацію, відрізняється маленькою вагою за рахунок пористої структури. 

Ще більш легкий матеріал підошви. На 12% легший, ніж Acteva® Lite. 

Більш легкий матеріал підошви, який на 12% легший, ніж Acteva™, та на  24% легший, ніж C-CAP.

Новий, більш легкий матеріал підошви, чудово справляється з залишковою деформацією, практично не руйнується в процесі використання.

Вставка з матеріалу Abzorb®, що знаходиться по всій довжині проміжної підошви. Володіє чудовою амортизацією та здатністю до розподілу навантаження, що діє на підошву. 

Поєднання високотехнологічного матеріалу Abzorb® та повітряних капсул, виконаних з міцного термопластику, в які і заключені вставки з піноматеріалу Abzorb. Забезпечує комфорт, амортизацію та стійкість під час занять бігом.

Представляє собою комбінацію зі вспіненого Abzorb® та Abozrb® SBS. Забезпечує оптимальну амортизацію та м'який вплив навантаження на зону п'ятки.